PAINT REMOVER

Kategorie:

Cena: Na zapytanie

Pojemność: 0,5 l i 1 l

Kolor: Bezbarwny

Skuteczny środek do usuwania powłok farb i lakierów (akrylowych i alkidowych) z różnych podłoży takich jak drewno, metal, beton, płytki, glazura, z wyjątkiem podłoży z tworzyw sztucznych i niektórych metali (cynku, aluminium i miedzi). Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jest niezastąpiony w usuwaniu starych powłok malarskich, czyszczeniu powierzchni zabrudzonych środkami gruntującymi, klejami akrylowymi itp. Może być również stosowany do czyszczenia wałków i pędzli. Konsystencja żelowa ułatwia pracę na powierzchniach pionowych – preparat nie spływa.

Opis Produktu

GŁÓWNE BENEFITY PRODUKTU
  •  Postać żelowa ułatwia aplikację
  •  Nie powoduje ciemnienia drewna
  •  Wysoka skuteczność działania
  •  Do wnętrz i na zewnątrz
Przeznaczenie

Do usuwania powłok farb i lakierów z różnych podłoży takich jak: drewno, metal, beton, płytki, glazura, z wyjątkiem podłoży z tworzyw sztucznych i niektórych metali (cynk, aluminium i miedź. Niezastąpiony w usuwaniu starych powłok malarskich, czyszczeniu powierzchni zabrudzonych środkami gruntującymi, klejami akrylowymi itp.. Może być również stosowany do czyszczenia wałków i pędzli.

DODATKOWE INFORMACJE

Wydajność: do 3m2/l
Rozcieńczalnik: nie rozcieńczać.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

W celu zwiększenia skuteczności produktu zaleca się przeszlifowanie powierzchni starych i grubych powłok malarskich, co ułatwi ich usuwanie. Stosować w temperaturze od +10°C do +25°C.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć. Odkręcić wieczko. Przed zerwaniem folii, otwór zabezpieczyć szmatką aby uniknąć przypadkowego rozlania zawartości. Nałożyć grubą warstwę preparatu na całej powierzchni i zostawić na 5 do 60 minut, zależnie od rodzaju i grubości powłoki, którą chcemy usunąć. Usunąć farbę za pomocą szpachli lub miękkiej metalowej szczotki. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Następnie powierzchnię umyć ciepłą wodą, używając twardej szczotki. Podłoża fornirowane i szlachetne odmiany drewna zmyć rozcieńczalnikiem EKO-1. Przed nałożeniem nowej powłoki lakierowej poczekać aż podłoże będzie całkowicie suche. Przy czyszczeniu narzędzi, moczyć je w preparacie przez noc, po czym opłukać w ciepłej wodzie. Nie należy stosować produktu do czyszczenia narzędzi z tworzyw sztucznych.

Pozostałe Produkty

Zapytaj o ten produkt